Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Dodatkowe moduły podnoszące funkcjonalność domofonów i wideodomofonów ACO

Funkcjonalność takich urządzeń jak domofony to ważna sprawa dla ich użytkowników. Tylko modele, które charakteryzują się bogatym pakietem nowoczesnych technologii, a także możliwością dodania kolejnych, mogą cieszyć się zainteresowaniem domowników. W naszej ofercie posiadamy polskie domofony. Dlaczego polskie? Otóż firma ACO to marka wywodząca się z naszego kraju. Od początku swojej działalności, która trwa już ponad trzydzieści lat, jej inżynierowie nieustannie opracowują innowacyjne rozwiązania, które doceniają wszyscy klienci.

Moduły dodatkowe

acoGO! PRO-A-IP DIN | Bramka IP, do domofonu w systemie PRO-A lub PRO

 acoGO! PRO-A-IP DIN | Bramka IP, do domofonu w systemie PRO-A lub PRO
acoGO! PRO-A-IP DIN | Bramka IP, do domofonu w systemie PRO-A lub PRO

Bramka IP na szynę DIN, do domofonu w systemie PRO-A lub PRO, z możliwością prowadzenia rozmowy przez smartfon lub zwykły telefon, otwierania drzwi, sterowania drugiej bramy (lub inną automatyką domową).

 

Dostępność: duża ilość

Cena:

651,90 zł

szt.

Domofony ACO

Domofony ACO można dziś zobaczyć w całej Polsce, a także poza jej granicami. W swojej ofercie oprócz urządzeń, mamy także dodatkowe moduły, które właśnie podnoszą funkcjonalność domofonów i wideodomofonów bezprzewodowych. Wśród nich znajdziesz podzespół odpowiadający za bramkę IP, która umożliwia bezprzewodową łączność urządzenia na przykład z bramą. Zapraszamy do zapoznania się ofertą!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl