Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Wydajne i niezniszczalne moduły do wideodomofonów i domofonów ACO COMO Pro

Decydując się na zakup nowoczesnego sprzętu, zależy Ci na tym, aby był on niezawodny i spełniał wszystkie Twoje oczekiwania oraz wymagania. Firma ACO to polski producent domofonów najwyższej klasy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży marka stała się niekwestionowanym liderem, co przekłada się na ogromne zaufanie klientów nie tylko w Polsce, ale także na całym świecie.

Moduły video

PRO-VIDEO-SW2–60 (G3) | Przełącznik dodatkowej kamery

 PRO-VIDEO-SW2–60 (G3) | Przełącznik dodatkowej kamery
PRO-VIDEO-SW2–60 (G3) | Przełącznik dodatkowej kamery

Moduł przełącznika dodatkowej kamery w systemie PRO. Umożliwia podłączenie do 4 dodatkowych kamer. Każdy przełącznik obsługuje jedną kamerę dodatkową. Kamery mogą być obsługiwane globalnie przez wszystkie monitory lub indywidualnie dla każdego adresu monitora pod warunkiem, że suma wszystkich obsługiwanych kamer w systemie jest mniejsza lub równa 4. Przełączanie obrazu z poszczególnych kamer odbywa się za pomocą ikony/przycisku „monitor”. Przeznaczony do montażu w puszce elektrycznej Ø60mm. Kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami z grupy COMO/ Familio PRO, PRO-A

Moduł wymagany jest również przy podłączeniu dwóch paneli serii COMO-PRO Master i Slave (służy do przełączania obrazu z kamer poszczególnych paneli).

Jest to kolejna generacja modułu (G3), która obsługuję m.in. większą ilość adresów (np. dla monitorów serii GLASS-PRO-7), a także umożliwia programowanie ustawień i aktualizacja oprogramowania po magistrali systemu za pomocą komputera.

Niezawodność, innowacyjność i trwałość to znaki rozpoznawcze marki ACO.

Dostępność: duża ilość

Cena:

244,77 zł

szt.

ACO Wideodomofon

Wideodomofony ACO to urządzenia, które można rozbudować o dodatkowe moduły, które pozwolą podłączyć kolejną kamerę. Jest to szczególnie istotne w przypadku domów z więcej niż jednym wejściem. Wykorzystując rozwiązania opracowane przez inżynierów ACO, za pomocą jednego wideodomofonu bezprzewodowego możesz obsłużyć dwa wejścia. Zobacz jakie to proste. Sprawdź naszą ofert i podnieś komfort swojego życia, a także jego bezpieczeństwo. W razie jakichkolwiek pytań nasi fachowcy chętnie udzielą Ci na nie odpowiedzi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl